Ons team

Wij willen de best mogelijke, onafhankelijke diergezondheidszorg leveren, nu en in de toekomst. Dit doen wij door een verdergaande specialisatie per diercategorie, door goede scholing en kennisuitwisseling en door het creëren van een nog sterkere inkooppositie bij leveranciers.

Dierenartsen

Dierenartsen varkenssector 

Niek Jaap Zegers
+31 478544100
niekjaap@advee.nl

Otto Schreurs
+31 478544100
otto@advee.nl

Antoine de Vocht
+31 413292929
antoine@advee.nl

Chris Schouten
+31 413292929
chris@advee.nl

   

Filip Heeman
+31 413292929
filip@advee.nl

Frans Loomans
+31 413292929
frans@advee.nl

Jan van Vuren
+31 413292929
jan@advee.nl

Kees Goorden
+31 413292929
kees@advee.nl

   

Max Nuyens
+31 413292929
max@advee.nl

Vinod Shankar
+31 413292929
vinod@advee.nl

Marlida Giesen
+31 478544100
marlida@advee.nl

Ymte Greydanus
+31 478544100
ymte@advee.nl